Stravovacie služby

Spoločnosť GASTRO DOM NZ, s.r.o. dokáže zabezpečiť komplexné stravovacie služby pre všetky potreby svojich zákazníkov. V rámci spoločného stravovania Vám poskytujeme tieto služby:

Závodné stravovanie pre podniky

v rámci ktorého zabezpečujeme dovoz stravy vo veľkokapacitných termosových alebo jednorazových prepravných nádobách. Sme jednou z mála spoločností v našom regióne, ktorá má z hygieny oficiálne povolenie na rozvoz obedov v jednorazových nádobách, a pre túto činnosť využívame najmodernejšiu techniku balenia jednoporcových obedov. Neváhajte nás kedykoľvek osloviť a my Vám pripravíme najvýhodnejšiu ponuku závodného stravovania pre Vašu spoločnosť.

Rozvoz jedál

najmä obedov a denného menu zabezpečujeme v modernom štýle v termokazetách s použitím uzatvárateľných nádob s možnosťou ohrevu v mikrovlnnej rúre. Objednávky prijímame deň vopred alebo do 7:30 daného dňa. Rozvoz jedál zabezpečujeme 6 dní v týždni, t.j. pondelok - sobota.

Jedáleň Gastrodom

s kapacitou viac ako 150 osôb Vám denne ponúka stály výber hotových jedál. V našich priestoroch sa každý deň stravuje viac ako 200 spokojných zákazníkov a v našej priestrannej sále Vám na objednávku zorganizujeme akúkoľvek spoločenskú udalosť (svadby, plesy, oslavy, kary, semináre, rauty, stužkové,…) podľa Vašich prianí. V rámci zabezpečenia vašej akcie dokážeme zariadiť aranžmán miestnosti podľa Vašich želaní, hudbu, kameramana, osvetlenie a všetky ostatné náležitosti, ktoré zabezpečia Vašu úplnú spokojnosť.